بیمه سامان

شرکت بیمه سامان

شرکت بیمه سامان در تاریخ 27/11/1383 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه های اموال  مسئولیت و اشخاص با سرمایه 200 میلیارد ریالی منقسم به 200 میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 11/12/1383 مجوز فعالیت خود را در رشته های زندگی  غیر زندگی و بیمه های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت نمود و به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.

بنیانگذاران و مدیران این شرکت سالهاست که از دست اندرکاران با تجربه صنعت بیمه می باشند که با یک چنین متاع ارزشمندی قدم در این راه گذاشته اند و امروزه تجربه آنان در سایه بیمه سامان تبلور یافته است.

سرمایه فعلی شرکت طی ثبت افزایش سرمایه مورخ 26 اسفند 1399 به مبلغ 2.055.019 میلیون ریال افزایش یافته است.

 

اعضای هیئت مدیره به منظور جلب رضایت  مشتریان وارائه سرویس مطلوب به بیمه گذاران در انتخاب مدیران ارشد و میانی اقدام به جذب نیروهایی متخصص و مجرب در امور بیمه ای با هدف مشترک  ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بیمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر این باورند که با استفاده از آخرین دانشها و ابزارهای حرفهای واعتقاد بر اصل مشتری مداری تمامی نیازهای بیمه ای مشتریان را شناسایی کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

 

بیمه سامان با اعتقادبه لزوم تعامل وهمدلی با گروهای ذینفع همواره درست است  با اتکا به سرمایه های مالی و انسانی مناسب  خدمتی متمایز را برای بیمه گذاران خود به ارمغان آورد.

 

در بیمه سامان محصولات خاص بیمه ای که در اکثر شرکت های بیمه ارائه نمی شود بصورت  تخصصی ارائه می شود از این دسته محصولات خاص می توان به بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی وخانواده بیمه تجهیزات الکترونیک (موبایل  تبلت و…..) برای عموم افراد  بیمه مسئولیت شهروندی اشاره کرد.

 

بیمه سامان در اکثر مراسم استانها شعبه سرپرستی برای خدمت رسانی بیمه گذاران و پرداخت خسارت دارد و بسیاری از روند خسارت رابه شرکت های تخصصی ارزیاب خسارت برون سپاری کرده است در رشته های درماننت و در رشته های اموال شرکت سامان نگار به صورت آنلاین و حتی به صورت هماهنگی با کارشناس سیار  پرداخت انجام می دهد.

 

کارگزاری مقدس نیاکی (بهینشو) آمل/مازندران امکان ارائه نرخ و شرایط بیمه نامه مورد نظر شمارا در این شرکت بیمه ای دارد .

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x