بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا

شركت سهامی بيمه‌ آسيا در تيرماه سال 1338 به منظور انجام انواع معاملات بيمه و عمليات بازرگانی تأسيس شد. در سال 1388 بر اساس سياست‌های كلی اصل 44 قانون اساسی در زمره شركت‌های مشمول واگذاری به بخش خصوصی قرار گرفت و بدين ترتيب به عنوان بزرگ‌ترين شـرکت بيمه خصوصی كشور به فعالیت های خود ادامه می دهد. اين شـركت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شـرکت های بیمه خصوصی کشور دارا می باشد.و از جمله شرکتهای موفق رو دارای رتبه توانگری درسطح یک تاکنون می باشد .

بيمه آسيا با 2600 نفر نیروی انسانی متخصص، باتجربه ومتعهد با سرمايه ای بیش از  24 هزار میلیارد ريال و با بیش از شش دهه فعـاليت درعرصه صنعت بيمه، برای ششمین سال متوالی رتبه يك (سطح 1) از نظر سطح توانگری مالی را در بين شركت های بيمه کسب نموده و دومين شركت بيمه در نگهداری ريسك و قبول اتکایی در كشور محسوب می گردد.

شركت بيمه آسيا در حال حاضر با بیش از 99 شعبه و اداره پرداخت خسارت در اقصی نقاط كشور مشغول خدمت رسانی به ملت شريف ايران می باشد.

محصولات و خدمات بیمه ای :
در استان مازندران و شعب فعال در ساری ،بابل ، آمل ، چالوس ،تنکابن  ، قائمشهر، بهشهر می باشد .

شرکت بیمه آسیا درتمامی رشته های بیمه ای به صورت فعال دارای بیمه نامه می باشد و از معتبرترین شرکت ها در استعلام های بیمه ای می باشد .

 

کارگزاری مقدس نیاکی (بهینشو) آمل/مازندران امکان ارائه نرخ و شرایط بیمه نامه مورد نظر شمارا در این شرکت بیمه ای دارد .

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x