بیمه رازی

شرکت بیمه رازی

شرکت بیمه رازی بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی مصوب ششم شهریور 1380 مجلس شورای اسلامی و مجوز شماره 5194 مورخ 28/02/1382 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف توسعه فرهنگ بیمه ارتقاء کیفیت خدمات بیمه ای و گسترش فضای رقابتی در صنعت بیمه فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی در ایران در حال حاضر مجموعه ای از اشخاص حقیقی وحقوقی به عنوان سهامدار شرکت بیمه رازی(سهامی عام) در حال فعالیت می باشند.

 

از آن تاریخ تا امروز شرکت بیمه راری توانسته است با گسترش فردی همکار توانمند و دایر ساختن 36 شعبه و اعطای کدهای همکاری به نمایندگان کارگزاران خدمات خود را به سراسر ایران توسعه داده خود را بعنوان یک شرکت بیمه ای صاحب اعتبار نزد عموم هم میهنان و نیز در قبال وزارتخانه ها و سازمان های بزرگ دولتی و نهادهای عمومی و شرکت ها و بنگاه های خصوصی معرفی نماید.

همچنین شرکت بیمه رازی برای تضمین تعهدات خود توانسته است ازطریق شرکت های TRUST INTERNATIONAL-CCR پوشش اتکایی مطمئنی را برای خود فراهم نماید. درطی 16 سال فعالیت این شرکت تعداد   ALGERIA- GIC و FAIR POOL بیمه گذاران به قریب 9 میلیون نفر رسیده و دراکثر مراکزاستانها و شهرهای بزرگ کشور شعب سرپرستی صدور پرداخت خسارت فعال دارد.

 

کارگزاری مقدس نیاکی (بهینشو) آمل/مازندران امکان ارائه نرخ و شرایط بیمه نامه مورد نظر شمارا در این شرکت بیمه ای دارد .

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x