بیمه کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین (سهامی عام) با شناسه ملی 10102425969 و در چارچوب قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی و قانون تجارت، در تاریخ27/12/1381 به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسیده و با اخذ مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تحت شماره 5191 در تاریخ 28/02/1382فعالیت خود را در سطح کشور به عنوان یک  شرکت بیمه خصوصی آغاز کرده است .

شرکت بیمه کارآفرین در انواع بیمه های زندگی و غیر زندگی به فعالیت مستقیم بیمه گری می پردازد و از محل سرمایه، ذخائر و اندوخته های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه، سرمایه گذاری می نمایند.

ترکیب سهامداران:
بالغ بر 70 درصد از سهام شرکت متعلق به سهامداران حقیقی و حدود 30 درصد سهامداران حقوقی هستند.

بیمه کارآفرین از نظر ارائه اطلاعات مناسب و همچنین سادگی و سرعت در زمان صدور، در میان 19 شرکت بیمه رتبه خوبی دارد و از نظر سطح توانگری مالی در سطح یک، یعنی بالاترین سطح قرار دارد.

بیمه کارافرین در بیمه های زندگی جزء شرکت های پیشرو و فعال می باشد ودر حال حاضر یکی از کاملترین محصولات بیمه زندگی را ارائه می دهد . و چند سالی است در زمینه بیمه های درمان خانواده نیز فعال شده است . بیمه کارآفرین جهت رفاه حال بیمه گذاران در اکثر استانها شعب فعال  دارد در مازندران در شهرهای ساری ، آمل ، چالوس دارای شعب پرداخت خسارت و ارائه خدمات بیمه ای می باشد .

 

کارگزاری مقدس نیاکی (بهینشو) آمل/مازندران امکان ارائه نرخ و شرایط بیمه نامه مورد نظر شمارا در این شرکت بیمه ای دارد .

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x