طرح های بیمه تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی درمان یکی از پوشش های بیمه ای پرکاربرد و رایج بین افراد است . از آنجاییکه همه افراد نمی توانند از طریق موسسات و سازمان ها برای خود بیمه تکمیلی تهیه کنند . شرکت های بیمه به ارائه طرح های درمان تکمیلی به صورت انفرادی و خانواده پرداختند.شرکت بیمه سامان یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش بیمه درمان تکمیلی است.

شرایط صدور بیمه تکمیلی : 

بیمه نامه درمان  تکمیلی به صورت انفرادی یا خانواده ارائه می شود. بیمه گر می تواند با ورود به سایت بهینشو و پر کردن فرم مربوط به بیمه تکمیلی ، طرح های مختلفی از شرکت بیمه ها را مشاهده و با مقایسه پوشش ها و میزان تعهدات و  حق بیمه  طرح مورد نظر خود را درخواست دهد.

بیمه تکمیلی خانواده سامان ، طرح های بیمه تکمیلی را در 4 قالب با پوشش ها و سقف تعهدات متفاوت به مدت یک سال با توجه به جدول زیر ارائه داده است.بیمه تکمیلی سامان

حق بیمه های سالیانه طرح های درمان تکمیلی سامان ، برای افراد در بازه سنی 0 تا 60 سال  در جدول زیر مشاهده می کنید و برای افراد سنین بالاتر اضافه نرخ اعمال می شود.

 

حق بیمه

تخفیفات قابل ارائه:

الف)  بیمه گر در صورت داشتن هر یک از شرایط زیر شامل تخفیف 10 درصدی بر روی مبلغ حق بیمه می گردد.

  •  بیمه گر دارای بیمه نامه عمر سامان بوده باشد.
  •   در صورتیکه بیمه گر، حق بیمه را به صورت نقدی (یکجا  پرداخت  نماید.

ب) در صورتی که تعداد بیمه شدگان (براساس  ،صفحه اطلاعات همسر و فرزندان در شناسنامه بیمه گر)سه نفر و بیشتر باشند، شامل تخفیف 15 درصدی می شوند.

نکته: لازم به  ذکر است، تخفیفات مطرح شده در  بند الف و ب  پیش نیاز یکدیگر نمی باشند  و در صورت احراز شرایط  تعلق،  تخفیفات هریک به تنهایی و یا در ادامه یکدیگر قابل اعمال خواهند بود.

اضافه نرخ :

در شرایط  زیر به حق بیمه ها، اضافه نرخ تعلق می گیرد :

اضافه نرخ بابت نداشتن بیمه گر پایه : در صورتی که بیمه گر دارای بیمه پایه نباشد 18 درصد اضافه نرخ به حق بیمه اضافه خواهد شد.
اضافه نرخ بابت بازه سنی:    در خصوص بازه سنی 61 تا 70 سال 50 درصد و در بازه سنی 71 تا 75 ( مشتریان وفادار) 200 درصد می باشد.

نکته: مشتریان وفادار شامل مشتریانی می شود که بیمه نامه ایشان حداقل  برای دو سال متوالی در  شرکت بیمه سامان تمدید شده است، در غیر این صورت بیمه نامه قابل صدور نمی باشد.

شاید این مطلب برایتان مفید باشد: بیمه تکمیلی گروهی

برای اطلاع از جزئیات بیشتر طرح های درمان تکمیلی سامان قبل از تهیه بیمه نامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشد و بهترین بیمه متناسب با نیاز خود تهیه کنید.

لیست انواع بیمه درمان تکمیلی در بهینشو

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب بیمه ای

شرکت های بیمه

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x