شرکت بیمه دانا

شرکت بیمه دانا

شرکت بیمه دانا در بیست ودوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه commercial Union  انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی  تاسیس شد. این شرکت پس از 5 سال فعالیت در قالب بخش خصوصی درتیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

در آذر ماه سال 1367 به موجب <<قانون نحوه اداره امورشرکت های بیمه ، شرکت های بیمه ملی شده (آریا ,ا مید , پارس ,  توانا  , تهران  , حافظ ,ساختمان وکار ,شرق , ملی) درشرکت سهامی بیمه دانا ادغام و به موجب همین قانون مقرر شداین شرکت ضمن بررسی حساب ها و تسویه دیون دولت و سهامداران شرکت های ادغامی به عنوان یک شرکت بیمه دانا عملا از ابتدای سال 1376 آغاز و گسترش یافت.

به دلیل محدودیت حوزه فعالیت و نبود و امکان رقابتبا سایر شرکت های بیمه در سال 1375با تصویب ماده واحده ای توسط مجلس شورای اسلامی بیمه دانا اجازه داده شد همچون سایر شرکت های بیمه ای فعالیت نماید. فعالیت های عمومی بیمه دانا عملا از ابتدای سال 1376 آغاز و گسترش یافت.

شرکت بیمه دانا طی سال های گذشته با وجود فضای رقابتی حاکم در بازار بیمه کشور توانسته است با تلاش و همت همه جانبه مدیران, کارکنان نمایندگان خود ضمن حفظ بیمه گذاران قدیمی و جذب بیمه گذاران جدید و افزایش حق بیمه نسبت به سال های گذشته, موقعیت خود را از لحاظ سهم در بازار بیمه به سومین شرکت بزرگ بیمه ای کشور ارتقا دهد. این شرکت از دیرباز در زمینه استاندارد سازی عملیات خود با اخذ گواهینامه های مدیریت ریسک , مشتری مداری وکیفت خدمات در صدد متمایز نمودن خدمات خویش می باشد.

امروز شرکت بیمه دانا از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان بیمه گر حرفه ای و با اخلاق شناخته شده که تمایل روزافزون بیمه گذاران به این شرکت ,نشانکر توانایی این شرکت اطمینان بخشی به تولیدکنندگان, صنعت کاران ودر نهایت سهامداران می باشد.

درحال حاظر بیمه دانا با وجود داشتن شعب سرپرستی صدور و پرداخت خسارت در اکثر شهرهای بزرگ کشور و با در دست داشتن حدود 9 درصد بازار بیمه کشور خودر به عنوان سومین شرکت بزرگ بازار بیمه کشوربه همگان معرفی کرده است.

این شرکت در چند سال اخیر با ارائه طرحهای خاص حمایتی سعی در افزایش افزایش ضریب سود بیمه درسال است متوسط و ضعیف را به جا داشته و با عقد قرارداد با بانک قرض الحسنه مهرایران طرحهای بیمه ای اقساطی 12 ماهه تا حق بیمه ای شخص را در قالب طرح بیمه دانا به بازار بیمه معرفی نمود و در حال حاضر طرحی مشابه برای مستمری گیران بانک رفاه کارگران در قالب طرح رفاه دانا معرفی نموده و همچنین به تازگی در قالب طرح سلامت مهر دانا اقدام به ارائه بیمه درمان خانواده بصورت اقساط 12 ماهه نموده است. تا اکثر افراد جامعه به نحوی راحت تر با خرید بیمه درمان تکمیلی برای سلامت خود تنوجه بیشتری قائل شوند.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x