بیمه سرمد

شرکت بیمه سرمد

بیمه سرمد همچون تمتمی شرکت های بیمه  سهامی عام بوده و از همین رو پذیره نویسی سهام عمومی آن در تاریخ 24/11/1392 آغاز شد.در مرحله پذیره نویسی عمومی شرکن آرمان صادرات سپهر و همچنین یکی دیگر از بزرگترین و خوشنام ترین گروه های مالی و اعتباری کشور یعنی بانک شهر بواسطه شرکت گروه توسعه اقتصادی رستا  به جامعه سهامداران عمده شرکت بیمه سرمد وارد شدند. به همین سبب بیمه سرمد را می توان تنها در شرکت بیمه گر صنعت بیمه کشور دانست که دو بانک بزرگ کشور شامل بانک صادرات ایران و بانک شهر را به صورت سهامدار بدو تاسیس در کنار خود دارد.

در راستای ابلاغ سیاست خصوصی سازی در صنعت بیمه کشور وبا حمایت مجموعه ای خوشنام و توانا از گروه های مالی  اعتباری وسرمایه گذاری کشور شامل بانک صادرات ایران  شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و کارکنان بانک صادرات ایران به واسطه موسسه همیاری غدیر در اوایل سال 1390  روند تاسیس شرکت بیمه سرمد آغاز شد.

 

به فاصله کوتاهی از تشکیل تیم موسسان و ارئه درخواست به بیمه مرکزی در تاریخ 08/06/1390  موافقت اصولی برای تاسیس این شرکت بیمه ای از بیمه مرکزی ایران اخذ و نهایتا با فراهم سازی مقدمات لازم بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز و پروانه فعالیت شرکت بیمه سرمد را طی مراسمی در تاریخ 01/08/1392 اعطا کرد.

 

موضوع فعالیت بیمه سرمد

با توجه به جایگاه بیمه سرمد در صنعت بیمه و طبق اساسنامه مصوب  موضوع فعالیت شرکت بیمه سرمد عبارت است از:

  • انجام عملیات بیمه ای در انواع رشته های بیمه ای زندگی وغیرزندگی
  • تحصیل پوشش بیمه های اتکایی از موسسات بیمه داخلی وخارجی
  • سرمایه گذاری از محل سرمایه  ذخایر و اندوخته های  فنی و قانون

 

از جمله محصولات خاصی که این شرکت ارائه می دهد بیمه دندانپزشکی است که تا سقف تعهدی مشخص به صورت انفرادی قابل تهیه است. همچنین این شرکت بیمه در اکثر مراکز استا نها و شهرهای بزرگ کشور دارای شعب پرستاری صدور وپرداخت خسارت می باشد همچنین با قرار دادن بسیاری خسارتها با اعزام کارشناس سیار به محل خسارت دیده روند بررسی خسارات را برای بیمه گذاران تحمیل می نماید.

 

کارگزاری مقدس نیاکی (بهینشو) آمل/مازندران امکان ارائه نرخ و شرایط بیمه نامه مورد نظر شمارا در این شرکت بیمه ای دارد .

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x