شرکت بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور و تحقق سیاست های کلی اصل44 از سال 1386 آغاز به کار نموده و شکل عملیاتی به خود گرفته است.

این شرکت پس ازاخذ موافقت اصولی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت تعاون  کار و رفاه امور اجتماعی و همچنین سازمان بورس و اوراق بهادار با انجام پذیره نویسی از طریق بازار بورس در تاریخ 06/10/1391 تحت شماره 433049 به ثبت رسید.

شرکت بیمه تعاون (تعاونی سهامی عام ) بر اساس <<قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی >> و <<قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیمه گری >> تایید شورای عالی بیمه و تصویب مجمع عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 20/04/1392 پروانه فعالیت خود را در انواع رشته های بیمه اموال مسئولیت و اشخاص اخذ نمود.

 

با سایر شرکت های بیمه آشنا شوید :  سایر شرکت های بیمه

 

خدمت رسانی صادقانه آرمان اصلی شرکت بیمه تعاون:

شرکت بیمه  تعاون تلاش دارد با به کارگیری از مدیران و کارشناسان متخصص و ممتاز صنعت بیمه کشور و فراهم کردن بستر ارائه خدمات فنی   تخصصی و تجربی و با در نظر گرفتن معیار های مشتری مداری گام های استواری را در این صنعت برداشته و همواره با ارائه خدمات مطلوب خدمتگذار مردم عزیز باشد.

همچنین شرکت بیمه تعاون علاوه بر بیمه های رایج  توان مشاوره های لازم در راستای انواع پوشش های بیمه ای مورد نیاز بیمه گذاران محترم و به تبع آ طراحی وعرضه محصولات بیمه ای نوین را دارد.

که از این میان طرحهای جذاب مانند بیمه تکمیلی کسب وکارها که در زمان تعطیلی برخی کسب و کارها در دوران اپیدمی و قرنطینه ناشی از کرونا بسیاری از کسب وکارها خدمت رسانی خود همچنین طرح کامل و جامع وکاربردی از بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده کسب و کارها کوچک (از10نفر به بالا)ارائه می نماید که با پرداخت خسارت بموقع در این راستا با داشتن طرف قراردادی مراکز درمانی متنوع در سطح کشور در این زمینه  بیماری خاص  مورد توجه  بیمه گذاران قرار گرفته است.

این شرکت در اکثر مراکز استانها دفاتر وشعب سرپرستی دارد ودر بسیاری از موارد پرداخت خسارت خصوصا خسارت اموال  با برون سپاری خسارات واعضام کارشناس سیار خسارات موجبات رفاه حال بیمه گذاران را فراهم نموده.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x