بیمه تکمیلی تامین اجتماعی

همه مردم با بیمه تامین اجتماعی و خدماتی که ارائه می‌دهد، کم و بیش سر و کار دارند . در صنعت بیمه به بیمه تامین اجتماعی و بیمه‌های دیگر مانند سلامت ایرانیان ، خدمات درمانی و … به اصطلاح بیمه‌گر پایه گفته می‌شود . به طور کلی یکی از خدماتی که بیمه‌های پایه به بیمه‌شدگان خود ارائه می‌کنند، خدمات درمانی از جمله ، ویزیت و دارو، آزمایش‌ها و … است .

در این روزهایی که هزینه‌های درمانی نسبت به قبل افزایش چشمگیری پیدا کرده و به همین دلیل تنها داشتن بیمه پایه برای پرداخت هزینه‌های درمانی کافی نیست و بیمه‌شده تامین اجتماعی بخش زیادی از هزینه‌های درمانی را خودش باید بپردازد. از این رو وجود پوشش بیمه ای برای خدمات درمانی که تحت پوشش بیمه پایه تامین اجتماعی قرار نمی گیرند لازم و ضروری به نظر می رسد.

بیمه تکمیلی تامین اجتماعی چیست؟

بیمه درمان تکمیلی راه حلی است که بیمه‌شده با استفاده از آن و با حق‌بیمه‌ای نه چندان زیاد، پرداخت حدود 70 تا 90 درصد هزینه‌های درمانی خود را به شرکت‌های بیمه منتقل می‌کند و تنها 10 تا 30 درصد آن را خودش باید بپردازد. شرکت‌های بیمه، بیمه درمان تکمیلی را به صورت‌ خانوادگی یا گروهی و یا هر دو ارائه می‌کنند. بیمه تامین اجتماعی هم برای کامل کردن تعهدات درمانی پایه خود، با همکاری بیمه آتیه سازان حافظ، اقدام به ارائه بیمه درمان تکمیلی کرده است.

 

بیمه تکمیلی سازمان

 

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x