بیمه درمان تکمیلی سامان، یکی از مهمترین و پرکاربردترین بیمه ها به حساب میاد. با وجود بیماری های مختلفی که همواره وجود دارند افراد در معرض این بیماری وهزینه های سنگین درمان قرار می گیرند. به منظور کمک در پرداخت چنین هزینه هایی بیمه تکمیلی  درمان بهترین حامی می باشد.

اگر به چند سال قبل بر گردیم و کسی از ( شرکت های بیمه ) بیمه گر تقاضای خرید بیمه تکمیلی داشته باشد، پاسخ بیمه گر این بود که بیمه تکمیلی تنها به صورت گروهی ارائه می شود. ولی امروزه با توجه به گسترش وشیوع انواع بیماری ها وهزینه های درمان سنگین داشتن بیمه تکمیلی از ضروریات هر خانواده به شمار می آید. از آنجایی که همه افراد نمی توانند تحت نظر سازمان یا ارگانی بیمه شوند شرکت های بیمه طرح های بیمه تکمیلی (انفرادی، خانواده، گروهای کوچک) را در لیست بیمه ای خود قرار دادند.

یکی ازاین شرکت ها شرکت بیمه سامان می باشد،بیمه تکمیلی درمان سامان در سه طرح انفرادی، خانواده و گروهی (کسب وکارهای کوچک)

با خرید بیمه تکمیلی سامان ، بیمه گر متعهد می شود که کلیه هزینه های درمانی وبیمارستانی بیمه گذار شامل هزینه های بیمارستانی، عمل های جراحی ، پارا کلینیکی، جراحی های سرپایی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را بر اساس شرایط بیمه نامه تکمیل درمان در قالب طرح های متنوع با پوشش های مختلف وکاربردی وفرانشیز توافق شده معمولا ده در صدی پرداخت کند.

 

خرید بیمه درمان تکمیلی سامان

برای خرید بیمه تکمیلی سازمان اگر دفترچه ندارید پایه ندارید نگران نباشید ، با پرداخت مبلغ بیشتری ، شرکت بیمه سامان بیمه تکمیلی انفرادی را به شما ارائه می نماید، تمامی پوشش های درمانی که در بیمه تکمیلی خانواده سامان قرار داشت در بیمه تکمیلی انفرادی سامان هم قرار دارد.

یعنی اگر فردی از اعضای خانواده که بالای 18 سال سن داشته باشد به تنهایی وبه صورت دلخواه یکی از طرحها را می تواند انتخاب کند و با پرداخت حق بیمه متناسب با طرح انتخابی تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی سامان قرار گیرد.

بیمه تکمیلی خانواده سامان خدمات خود را در قالب 15 طرح ارائه کرده است که پوشش ها وسقف تعهدات هر کدام از آنها در مدت یک سال در جدول شماره یک، بیان شده است . که مر بوط به طرحهای در مان خانواه انفرادی می باشند که هر فرد به دور از موقعیت شغلی می تواند برای خود واعضای خانواده اش یکی از این طرح ها را انتخاب کند.

 

  • اقتصادی
  • منتخب
  • ویژه
  • جامع
  • ممتاز
  • اقتصادی محدود
  • منتخب محدود
  • ویژه محدود
  • جامع محدود

 

که با توجه به لیست تامین اجتماعی که کارفرماه هر ماه برای کارکنان خود به سازمان تامین اجتماعی ارائه می کندافراد معرفی می نماید.

بیمه سامان در طرح های مربوط به کسب وکارهای کوچک  که مربوط به گروهای شغلی است و کارفرما می تواند از یک نفر تا200 نفر از اعضای تحت پوشش خود به همراه اعضای خانواده آنها در خواست بیمه تکمیلی نماید.

در حال حاضر در این طرح شرکت بیمه سامان تعهداتی  در نظر گرفته که مجموعه کوچکی که حتی لیست  تامین اجتماعی ندارند وجمع کارکنان واعضای خانواده آنها تا 5نفراست هم بتوانند به عنوان گروه ثبت نام نمایند واگر افراد معرفی شده دفتر بیمه گر پایه (تامین اجتماعی، سلامت، خدمات درمانی و……..) ندارند با پرداخت مبلغی حق بیمه اضافه ثبت نام کنند. طرح های مرتبط در جدول شماره 3 معرفی شده اند.

 

مطابق همه طرح های بیمه تکمیلی حق بیمه در یافتی به ازای هر نفر محاسبه می شود یعنی در یک خانواده یا گروه برای هر نفر سرپرست می بایست حق بیمه طرح مربوطه را پرداخت نماید.

مبلغ بیمه تکمیلی سامان هر یک از این طرح ها به صورت سالیانه وبا توجه به سن بیمه شده تعین می شود که در بخش استعلام در مان خانواده انفرادی ویا گروهی زیر100 نفر در سایت بهینشو می توانید با توجه به شرایط خود استعلام بروز در یافت کنید.

در بسیاری موارد حق بیمه ها را می توانید نقدی یا به صورت اقساط پرداخت کنید که با توجه به طرح انتخابی شرایط متفاوت می باشد که در زمان سفارش در سایت برای شما مشخص گردیده است.

 

در بیمه تکمیلی  خانواده  و انفرادی سامان تخفیفات ویژه ای برای متقاضیان بیمه تکمیلی قرار داده که می توانید استفاده کنید . به این صورت که با خرید نقدی این بیمه شامل تخفیف 10 در صدی می شوید . یا در صورت داشتن بیمه عمر سامان ، 10 در صد تخفیف به بیمه نامه شما تعلق می گیرد . همچنین خانواده های سه نفره سه نفر به بالا که متقاضی خرید بیمه تکمیلی خانواده سامان هستند ، می توانند این بیمه را با 15 در صد تخفیف خریداری کنند .

البته  سقف تخفیف های بیمه را با 15 درصد تخفیف خریداری کنند. البته سقف تخفیف های این بیمه 25 در صد است . یعنی شما نمی توانید به صورت همزمان از تخفیف دارا بودن بیمه عمر و تخفیف خرید نقدی بهره مند شوید ویکی از این دو تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات طرح ها با مشاورا ما در تماس باشید یا فرم مشاوره در سات را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

سایت بهینشو کارگزاری مقدس نیاکی آمل / مازندران برای شما شرایطی فراهم نموده که می توانید .  همچنین از آیتم در مان تکمیلی ، خانواده / انفرادی ویا گروهی زیر 100 نفر و یا زیر 200 نفر  استعلام بگیرید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب بیمه ای

شرکت های بیمه

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x