نمایندگی بیمه سامان در آمل

نمایندگی بیمه سامان در آمل

کارگزاری بیمه مقدس نیاکی نمایندگی بیمه سامان در آمل می باشد که خدمات متنوع درمانی و سایر خدمات بیمه ای بیمه سامان را انجام میدهد .

بیمه درمان تکمیلی یکی از رشته های بیمه ای است که برای جبران هزینه های درمان استفاده می شود. با توجه به تعرفه های بالا درمان و دارو بیشتر افراد تمایل به داشتن بیمه تکمیلی دارند .

امروزه شرکت های بیمه به صورت آزاد و بدون وابستگی به سازمان یا اداره به ارائه بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده می پردازند که بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه فعال در زمینه بیمه درمان تکمیلی می باشد.

لازم به ذکر است کارگزاری مقدس دارای کد فعالیت با تمامی شرکت های معتبر بیمه از جمله بیمه سامان می باشد.

بیمه سامان هرساله بیمه درمان تکمیلی را با شرایط و حق بیمه متنوع در قالب طرح های مختلف می دهد که آماده ارائه خدمات به تمامی افراد با سن و شرایط مختلف می باشد.

این مطلب حتما مطالعه کنید: طرح های بیمه تکمیلی سامان

خرید بیمه تکمیلی خانواده سامان بدون داشتن بیمه‌ پایه

در گذشته افرادی که دارای بیمه پایه (تامین اجتماعی ، سلامت و …) بودند می توانستند بیمه تکمیلی تهیه کنند ولی امروزه شرکت های بیمه مانند بیمه سامان لزوم داشتن بیمه پایه هنگام خرید بیمه تکمیلی را برداشتند و تمام افراد بدون داشتن بیمه پایه می توانند با حق بیمه بیشتر اقدام به خرید بیمه تکمیلی کنند.

دوره انتظار بیمه تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی سامان مانند سایر شرکت ها برای استفاده از پوشش ها دوره انتظار تعریف کرده است که دوره انتظار بیماری های مزمن 3 ماه و دوره انتظار برای استفاده از پوشش های زایمان 9 ماه تعریف شده است.یعنی در صورت خرید بیمه تکمیلی باید این مدت بگذرد تا بیمه گذار بتواند از پوشش ها استفاده کند.

خرید بیمه تکمیلی سامان

برای راحتی و آسایش شما عزیزان کارگزاری مقدس با فراهم کردن بستری آنلاین در قالب سایت بهینشو این امکان را به شما می دهد که در 24 ساعت شبانه روز و حتی روزهای تعطیل بتوانید خدمات بیمه ای خود  از جمله تهیه و تمدید بیمه را انجام دهید.

برای خرید بیمه تکمیلی سامان از صفحه اصلی سایت بهینشو ، بیمه تکمیلی را انتخاب کنید و اطلاعات مربوطه را در فرم بیمه تکمیلی وارد کنید همچنین پوشش های اضافی مورد نظر را انتخاب کنید حق بیمه شرکت های معتبر را مشاهده کرده و با مقایسه شرکت ها و حق بیمه ها، بیمه مورد نظر خود را درخواست دهید.

 

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x
صفحه اصلی
منو