استعلام بیمه تکمیلی درمان

استعلام بیمه تکمیلی درمان در کارگزاری بیمه مقدس نیاکی بصورت رایگان برای بیمه گذاران و بیمه شدگان انجام می شود و ما در این کارگزاری برای راحتی شما عزیزان تمام تلاش خود را بکار می بندیم .

سایت استعلام بیمه تکمیلی، سایتی است که توسط سایت سازمان بیمه مرکزی کشور به مردم ارائه می شود و تمامی مردم می توانند بدون مراجعه حضوری به سازمان های بیمه گر، از بیمه تکمیلی خودشان و جزئیات آن باخبر شوند. لازم به ذکر است که سایت استعلام بیمه تکمیلی درمان، یک سایت رایگان است و دسترسی عموم مردم به این سایت آزاد است. بنابراین، تمامی مردم می توانند با مراجعه به سایت استعلام بیمه تکمیلی درمان، مراحل استعلام بیمه تکمیلی را انجام دهند.

لازم به ذکر است که سایت استعلام بیمه تکمیلی درمان، همان بخش سوابق بیمه ای است که توسط سایت سازمان بیمه تکمیلی ارائه می شود. لذا آن دسته از افرادی که قصد استعلام بیمه تکمیلی خود را دارند، می بایست که ابتدا به سایت بیمه مرکزی به نشانی www.centinsur.ir مراجعه کنند و سپس با ورود به بخش سوابق بیمه ای، مراحل استعلام بیمه تکمیلی را انجام دهند. در ادامه نحوه ورود به سایت استعلام بیمه تکمیلی را توضیح می دهیم.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x