از گذشته تا امروز زنان و مادران به عنوان کانون خانواده به شما می آیند. آرامش وسلامتی یک زن بر کل خانواده و روند رشد و تربیت فرزندان اثر گذاراست. یکی از دغدغه های اصلی زنان و مادران تامین مالی آنان در آینده است.

شرکت های بیمه برای از بین بردن این دغدغه طرح بیمه آتیه زنان خانه دار را در لیست بیمه های خود اضافه کردند. این طرح پاسخی است به نیاز واقعی زنان برای برخورداری از پوشش های در مانی و تامین مالی در دوران بازنشستگی و…..

خانه داری جزء سخت ترین مشاغل دنیاست ، شغلی که زمان و مکان خاصی ندارد و هزینه ای برایش پرداخت نمی شود.

چه خوب است به فکر آینده باشیم  ، خود یا همسر و مادران را با خرید بیمه تامین کنیم .

در این طرح تمام زنان شاغلی که می خواهند در آینده پس اندازی داشته باشند می توانند شرکت کنند.

در میان انواع مختلف حساب پس اندازها ، بیمه آتیه زنان خانه دار دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد ، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه،ماهیت تشکیل سرمایه وپس انداز را نیز دارد،که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن ، بازنشستگی ، مستمری و…. مورد استفاده قرار گیرد.

 

بیمه زنان خانه دار چیست؟

بیمه آتیه زنان خانه دار در دسته بقیمه زندگی به شمار می آید که یکی از پر طرف دار ترین بیمه ها در میان خانم های خانه دار می باشد.

در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه با روش پرداخت دلخواه با توجه به شرایط هر فرد علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش های متنوع این بیمه نامه رانیز خواهند داشت.

زنان خانه دار می توانند از مبالغی که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید یا صرف هزینه های غیر ضروری می کنند را به این بیمه نامه اختصاص دهند و اطمینان داشته باشند که این پس انداز یه طور منظم و هدفمند به صورت بلند مدت برای آنها سرمایه گذاری می شود.

مهم تر از اینکه اگر حادثه ناگواری مانند فوت ، نقص عضو ، حادثه یا بیماری های خاص اتفاق رخ دهد ، بیمه حامی این عزیزان خواهد بود و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن پرداخت می کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای نیز پرداخت می شود تا مشکلات مالی را پوشش دهد .

حق غرامت بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ سود تضمینی سرمایه گذاری می شود. این اندوخته ، طی سالها بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها ، افزایش یافته و پس ااندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه های آینده شما خواهد بود.

 

مزایای طرح بیمه زنان خانه دار:

  •  دریافت بازنشستگی بدون نیاز به شغل
  •  عدم نیاز به کارفرما
  •  داشتن استقلال مالی دوران باز نشستگی
  • عدم نگرانی در صورت نبودن سرپرست خانواده
  •  کمک به هزینه تحصیل وازدواج فرزندان

 

این طرح بیمه نامه ای با پس انداز و پوشش های بیمه ای می باشد.

با توجه به شرایط مالی واقتصادی حق بیمه پرداختی خود را انتخاب می کنید.

هدف اصلی این بیمه نامه ایجاد یک صندوق مالی و پس انداز برای بیمه شده می باشد ولی در کنار این نوع پس انداز، بیمه شده درا تحت پوشش و حمایت درمان بیماری های خاص وپوشش های تکمیلی این نیز قرار می دهد.

پوشش های تکمیلی و درمانی بیمه عمر شاید در ذهن تداعی کننده بیماری، فوت یا ناراحتی باشد ولی دراصل این گونه نبوده ویکی از مزایای مهم و اصلی این طرح پس انداز به شمار می رود.

 

پوشش های این بیمه نامه

این بیمه نامه بیماری های خاص حداقل برای 5 نوع بیماری شامل سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی قلب و عروق ، سرطان ، پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف مشخصی با توجه به حق بیمه پرداختی شما

نقص عضو و از کارافتادگی (حادثه)

هزینه های درمانی و پزشکی(حادثه)

پرداخت غرامت فوت طبیعی

پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه

بیمه عمر وآتیه زنان خانه دار کاملا انعطاف پذیر بوده، به گونه ای که منطبق بر شرایط ونیازهای شما طراحی گشته و درطی مدت اعتبار بیمه نامه می تواندهمراه و هم گام با نیازهای شما شرایط قرارداد تغییر یابد بدون آنکه نیازی به فسخ باشد.

شرکت های بیمه مختلف طرح های متفاوتی دارند. بعضی ازشرایط موجود در بیمه نامه با توجه به نیاز شما قابل تغییر می باشد.

 

شرایط سنی بیمه شده

محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود نداردوتمام افراد زیر65 سال از بدو تولد می توانند تحت پوشش این نوع بیمه عمر باشند.

البته باید توجه داشته باشید که هرچه زودتر و در سنین پایین تر خود را تحت پوشش این بیمه نامه قراردهید تا پوشش های بهتر و با سقف بالاتری برخوردار شوید.

 

مدت بیمه

مدت بیمه نامه بین 5 تا 30 سال می باشد.

ولی به خاطر وجود هزینه های اداری بیمه گری که در سالهای اولیه بیمه نامه از اندوخته کسر می شود بهتر است بیمه نامه ای تهیه کنید که حداقل فوت قرارداد 10 سال باشد.

حق بیمه به تقاضای بیمه گذار می توانند به اقساط شش ماهه ، سه ماهه ، سالانه و یا ماهانه تقسیط گردد. در این مدت هر چه فاصله مدت زمان پرداخت اقساط طولانی تر باشد سود اندوخته در پایان دوره بیشتر خواهد شد.

 

امکان دریافت وام برای زنان خانه دار

اندوخته پس انداز شما در این بیمه نامه با پرداخت حق بیمه نامه ودارائی بیمه نامه شما محسوب می شود.

شما می توانید در مواقع ضروری تا 90 درصد ارزش باز خرید اندوخته بیمه نامه خود بدون ضامن وتشریفات طولانی وام دریافت کنید.

این وام می تواند درمواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید . وبا توجه به شرایط خود از اقساط 36 ماهه قسط یا بیشتر در شرایط خاص وام را حداکثر 4 درصد سود بیشتر از سود قرار داد خود باز پرداخت کنید.

 

نحوه پس انداز

با طرح بیمه آتیه زنان خانه دار نگرانی های شما نسبت به نرخ سود وبهره بانک ها و نوسانات بازار سهام خواهد شد.

حداقل میزان سود سالانه 2 سال اول این بیمه نامه 16% بوده و برای دو سال بعد از آن 13 درصد و برای دوره مازاد چهار سال اول 10 در صد در هر سال می باشد.

و در پایان قرار داد و یا زمان باز خرید سود مشارکت آن سال شرکت بیمه به سود تضمینی مذکور در فوق اضافه خواهد شد به این صورت شما در سود های مشارکتی شرکت بیمه از سرمایه گذاری های انجام شده شریک خواهید شد .

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب بیمه ای

شرکت های بیمه

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x